578 sonuçtan 1-28 arası gösteriliyor

Filtreleri Göster

Yargı Yayınları 2021 KPSS Soru Denizi Çek Kopart Kazandıran Yaprak Test Seti

 81,00  44,55

Yargı Yayınları 2021 KPSS Eğitim Bilimleri Soru Denizi Çek Kopart Yaprak Test

 32,00  17,60

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Soru Denizi Çek Kopart Yaprak Test

 49,00  26,95

Yargı Yayınları 2021 KPSS Kazandıran Soru Bankası Seti

 141,90  77,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme Seti

 30,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme Seti

 20,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS GY-GK 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme Seti

 50,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Vatandaşlık 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme

 10,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Coğrafya 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme

 10,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Matematik 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme

 10,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Türkçe 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme

 10,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Tarih 100’de 100 Tamamı Çözümlü 20 Deneme

 10,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Kazandıran Soru Bankası

 69,90  38,45

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür Çek Kopart Yaprak Test Seti

 29,70

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Çek Kopart Yaprak Test Seti

 19,80

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Çek Kopart Yaprak Test Seti

 49,50

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür Vatandaşlık Çek Kopart Yaprak Test

 9,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür Tarih Çek Kopart Yaprak Test

 9,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Türkçe Çek Kopart Yaprak Test

 9,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Matematik Çek Kopart Yaprak Test

 9,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür Coğrafya Çek Kopart Yaprak Test

 9,90

Yargı Yayınları 2021 KPSS Eğitim Bilimleri Kazandıran Soru Bankası

 72,00  39,60

Yargı Yayınları 2021 KPSS GY-GK Modüler Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti Mürekkep Serisi

 425,00  233,75

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Çözümlü ve Cevaplı Modüler Soru Bankası Seti Mürekkep Serisi

 210,00  115,50

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Kısa ve Öz Ders Notları Seti

 30,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Kısa ve Öz Ders Notları Seti

 60,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Genel Kültür Kısa ve Öz Ders Notları Seti

 30,00

Yargı Yayınları 2021 KPSS Vatandaşlık Kısa ve Öz Ders Notları

 10,00
KPSS KitaplarıKamu Personeli Seçme Sınavı olarak bilinen KPSS birçok kişi için oldukça önemli bir sınav. Kamuda memur olmak için bu sınavdan belli bir başarı yakalamak gerekiyor. Böylesi önemli bir sınav için de iyi çalışmak ve kaliteli yardımcı ve ana kaynak kitaplardan yararlanmak gerekiyor. Bu kapsamda hizmet veren uygunkitapal.com sitesi KPSS sınavına hazırlanacak olan memur adaylarına kapsamlı bir hizmet sunuyor.

En İyi KPSS Kitapları Hangileri

KPSS sınavına hazırlanan öğrencilerin hazırlanacakları kaynak kitapların kalitesi oldukça önemli. Bu nedenle sitede KPSS sınavı için güncel müfredata göre düzenlenmiş KPSS kitapları yer alıyor. Öğrenciler için önemli olan KPSS deneme kitabı ile mevcut müfredat ile ilgili konu anlatımları yer alıyor. Konu anlatımlarını pekiştirmek için ise KPSS soru bankası kitaplarından yararlanmak gerekiyor. Sitede bu kitaplara yer verilerek KPSS kitapları kaliteli bir şekilde site içerisinde satışa sunuluyor.

 

KPSS Kitap Setleri

Sitede KPSS çalışma kitapları ile ilgili KPSS kitap setleri yer alıyor. Kitap seti içerisinde KPSS çalışma kitapları, deneme ve soru kitapları olarak üç aşamalı tek bir set içerisinde memur adaylarına sunuluyor. Aynı yayın evlerine ait olan kitaplarda konu anlatımı ve konu özetleri ile geçmiş dönemlerde KPSS sınavında çıkmış olan sorulara yer verilerek memur adaylarının kapsamlı bir şekilde yararlanmalarına olanak sağlıyor.

KPSS kitaplarında hem sayısal hem de sözel konuları içeren kitaplar bu iki alanı tek bir kitap altında topladığı gibi aynı zamanda KPSS tarih soru bankası ve diğer derslere ait KPSS çalışma kitapları da mevcut. Öğrenciler tüm ders kitaplarına ayrı ayrı sahip olabileceği gibi tek bir soru bankası kitabına da sahip olabiliyorlar. Örneğin hangi derste daha fazla çalışma yapılması gerekiyorsa o derse ait soru bankası kitaplarını temin etmek yararlı oluyor. Öğrenciler tüm derslerde olduğu gibi KPSS coğrafya soru bankası kitaplarına da siteden ulaşabiliyorlar.

KPSS Kitap Önerileri

KPSS sınavına iyi bir hazırlık evresi geçirerek girmek için sitede bulunan tüm kitaplardan faydalanmak mümkün. Sitede yer alan tüm kitaplar KPSS formatına göre düzenlenmiş olduğundan hangi kitap tercih edilirse edilsin kaliteli bir şekilde sınava hazırlanmak için ideal. Kitaplar içerisinde soru bankalarının önemi oldukça fazla. Bu nedenle öğrenciler KPSS matematik soru bankası kitapları ile hem geçmiş dönemde çıkmış soruları görüp çözebiliyorlar hem de muhtemel çıkma ihtimali olan sorulara ön hazırlık yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra KPSS türkçe soru bankası kitapları da aynı şekilde kapsamlı bir şekilde öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

Kpss’ye Nasıl Hazırlanılır?

KPSS sınavına hazırlanmak için öğrencilerin aylar öncesinden sistemli bir şekilde çalışmaları gerekiyor. Çünkü KPSS sınav itibari ile KPSS gy-gk yani genel kültür ve genel yetenek olarak iki aşamaya ayrılıyor. Her iki aşamada da belli bir sayıda soru çıktığı için sınava hazırlanırken öncelikle belli bir müfredata göre konunun çalışılması ve konunun çalışılması bittikten sonrada ilgili ünitedeki konu ile ilgili soru çözmek gerekiyor. Belli bir süre sonra geçmiş konulara yeniden dönerek hem konuları yeniden tekrar etmek hem de konular ile ilgili soruları yeniden çözmek başarı elde etmek için olması gereken bir çalışma sistemidir. Öğrenciler KPSS a grubu sınavı için kapsamlı bir çalışma içerisine girmeleri gerekiyor. Bunun içinde sitede yer alan kitaplardan faydalanmak KPSS sınavına hazırlanmak için yeterli. Sitede yer alan KPSS eğitim bilimleri kitapları ile birlikte bu alanda sınava girecek öğrencilerin konulara daha iyi çalışmaları için önemli bir kaynak kitap olarak dikkat çekiyor.

Hangi Yayınevinin Kitaplarını Almalıyım?

KPSS sınavına hazırlanmak için Murat, Yedi iklim, İhtiyaç, Pegem, Yargı ve Benim hocam yayın evlerine ait çalışma kitaplarından yararlanılabiliyor. Bu yayın evlerinin kitapları KPSS sınavı formatına göre düzenlendiğinden öğrencilerin ihtiyacı olan tüm konuları içermesi bakımından oldukça önemli.

Murat Yayınları KPSS Kitapları

Sitede yer alan yayın evlerinden birisi de Murat yayınlarına ait KPSS kitaplarıdır. Murat yayınları yıllarda KPSS sınavı için güncel verilere göre kitap hazırlayarak bu konuda öğrencilerin istifade etmesini sağlıyor. Her yıl değişen müfredatı yakından takip ederek her sene müfredata uygun kitaplar ile birçok öğrencinin KPSS için ilk tercihi oluyor.

İhtiyaç Yayınları KPSS Kitapları

Sitede Murat yayınları gibi İhtiyaç yayınlarına ait KPSS kitapları yer alıyor. Konu anlatımlı kitapların yanı sıra soru bankası ve her branşa ait ayrı ayrı kitaplar da yer alıyor.

Pegem Yayınları KPSS Kitapları

Pegem yayınları KPSS sınavı hakkında yıllardır kaliteli hizmet veren bir yayınevi. Sitede Pegem yayınlarına ait KPSS kitaplarını bulmak mümkün. Verilecek sipariş ile birlikte Pegem yayınlarına ait kitaplar belirtilen adrese kargo yolu ile gönderiliyor.

Yargı Yayınları KPSS Kitapları

Sitede yer alan Yargı yayınlarına ait KPSS kitapları tüm branşları tek bir kitap altında toplayan çalışmasının yanı sıra tüm branşlar için ayrı ayrı kitap yayınlayarak çalışma konusunda tercihi öğrencilere bırakmış durumda. Hangi kitap olursa olsun Yargı yayınlarının KPSS kitapları oldukça kaliteli ve başarılı

Yediiklim KPSS Kitapları

Yediiklim KPSS kitapları da sitede yer alan bir başka KPSS kitaplarıdır. Konu anlatımı ve çözümlü soruları ile KPSS sınavı için büyük bir kazanım elde edilmesini sağlayan bir kitap.

Benim Hocam KPSS Kitapları

Benim Hocam KPSS kitapları geçmiş dönemlere ait soruların çözümleri ile KPSS formatına uygun üretilen sorulara ağırlık vererek bu soruları kaliteli bir konu anlatım kitabı ile destekleyerek KPSS sınavına hazırlanan öğrencilere kaliteli bir hizmet sunuyor.