Geri
20%
İkinci Sayfa Yayınları

İkinci Sayfa Yayınları KPSS ve Dengi Kurumlar Sınavları İçin Anayasa, İdare ve İdari Yargılama Hukuku

 30,00  24,00

Sepette %10 indirimli fiyat
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın
₺21,60
Kargoya Teslim Süresi 1-3 İş Günüdür
Bu kitabı şimdi satın alın ve 24 puan kazanın! Detaylar
Açıklama
KPSS ve Dengi Kurumlar Sınavları İçin Anayasa, İdare ve İdari Yargılama Hukuku İkinci Sayfa Yayınları
‘Her bilgi değil, gerektiği karar bilgi’ sloganıyla çıkan kitabımız, başta KPSS olmak üzere KPSS düzeyindeki sınavlarda sorulan Anayasa İdare ve İdari Yargılama Hukuku sorularına hazırlık amacıyla yazılmıştır.
Piyasada çok sayıda sınavlara yönelik Anayasa ve İdare İdari Yargılama Hukuku Kitabı mevcuttur. Fakat bunların pek çoğu, bu derslerin tüm konularını en ince detayına kadar ele almakta ve binlerce sayfalık hacimleriyle okuyucuya temel hedefi olan sınavlar için elzem olmayan bilgileri vererek bu yönüyle temel hedef olan sınavlara hazırlık amacından sapabilmektedir.
Elinizdeki kitap, bahsettiğimiz sınavlar için gerektiği kadar bilgiyi, özlü, yalın ve anlaşılır bir şekilde vermeyi amaçlamaktadır. Bugüne kadar yapılmış KPS sınavlarının tamamına yakını analiz edilerek soru gelebilecek yerler tespit edilmiş ve bu tespitler, yazarın uzun yıllara dayanan ders tecrübesi ile birleştirilerek bu eser meydana getirilmiştir. Kitapta bugüne kadarki erişime açık tüm KPS sınavlarında sorulmuş tüm anayasa idare idari yargılama hukuku soruları da, ünitelere ve üniteler içinde alt başlıklara ayrılarak okuyucuya sunulmaktadır.
Kitabın önemli ve ayırt edici bir özelliği de, çok sayıda sınavda sorulan yüzlerce sorunun ünite ve konu bazlı istatistiğinin okuyucunun istifadesine sunulmasıdır.
Kitabın, sınava hazırlanacak tüm okuyuculara faydalı olmasını temenni eder kendilerine başarılar dileriz.
İkinci Sayfa Yönetim
İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İkinci Sayfa Yayınları KPSS ve Dengi Kurumlar Sınavları İçin Anayasa, İdare ve İdari Yargılama Hukuku” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir