İndirim!

Yargı Yayınları 2023 KPSS TYT AYT Hedef Serisi Genel Kültür 10 Günde Şipşak Tarih

39.60

-60%

Stokta yok

YAZAR

SAYFA SAYISI

128

EBAT

27×19

₺450 ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bizden

  • Hatalı ve hasarlı ürünlerde sorunsuz değişim.
  • Birçok üründe aynı gün kargoya teslim imkanı
Güvenli Ödeme Garantisi

Güvenli Ödeme

Kıymetli kardeşlerim bu eser şipşak Tarih adından da anlaşılacağı üzere son tekrarlar, unutulan detaylar, pratik bilgiler, bilgiyi yorumlama, şu bilgiyi görünce şu yorumu yap şeklinde tarih bilginizi oturmak eksiklerinizi görmeniz için hazırlanmıştır. 19 yıldır bu işin mutfağında olan bir öğretmen olarak konuşma havasında size pratikler vermeye çalıştım. Sınıfta verdiğimiz şifreler, uyarılarla Tarih çalışmak hiç sıkıcı olmayacak hem eğlenip hem öğreneceğiz ve çok yüksek netler yapacağız. Kitabımız Soru-Cevap, Uyarı-yorum, Aman Ha aman ve şifrelerden oluşmaktadır. 10 Günde bitireceğimiz kitabımızda 1. Günden başlayıp 10. Güne kadar ne çalışacağımız. İçindekilerde mevcuttur. Kitabımız MEB kaynakları, açık öğretim kitapları güncel olarak taranarak hazırlanmıştır. Değerli arkadaşlar Tarihten korkmayın yapmanız gereken tek şey sadece bir konu anlatımlı kitaptan, bir öğretmenden dersi dinleyip bol soru bankası ve branş denemesi çözmektir. Çözümlü kitaplarda muhakkak çözümlere bakınız ve ders çalışmanın olmazsa olmazı dönüt-düzeltme yapınız. Eserimiz Lisans, TYT-AYT sınavlarına uygundur. (TYT ve AYT sınavları için sadece Tarih Bilimine Giriş, İlkçağ Uygarlıkları ve İslam Tarihi eksiktir.)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

uygunkitapal.com olarak siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-3 iş günüdür. Siparişinizdeki ürünlerin 3 iş günü içerisinde tedarik edilememesi durumunda müşteri temsilcilerimiz telefon yada SMS ile sizi bilgilendirecektir.

Siparişlerinizin teslimatında aksama olmaması için, lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Ankara merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için ARAS kargo veya SÜRAT kargo firmasıyla gönderilecektir. Yurtdışı gönderimimiz bulunmamaktadır.