Sepetiniz

0850 346 1453

₺250 ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bizden

Hakkımızda

Kitap severlerin güvenle alışveriş yapabileceği, müşteri memnuniyeti odaklı bir ekibiz.

Kurumsal Bilgilerimiz

  • Firma Unvanı : Aritmetik Yayıncılık ve Eğitim Hizmetleri Danışmanlık A.Ş.
  • MERSİS Numarası : 0008-0840-1410-0017
  • Vergi Dairesi : Ostim Vergi Dairesi Müdürlüğü
  • Vergi Numarası : 0080840141
  • KEP Adresi : [email protected]
  • Adres: Uzay Çağı Cad. Ayık İş Mer. 82/C25 Ostim Yenimahalle / Ankara

Bizi Yakından Tanıyın

Yıllardır yayıncılık, dağıtım ve e-ticaret kapsamında, alanlarının öncü isimleri haline gelmiş tecrübeli girişimciler tarafından kurulmuş olan uygunkitapal.com en kaliteli kitapların, en uygun fiyata, en güvenilir ve hızlı şekilde müşterilere ulaştırılmasını hedefleyerek yola çıkmış bir girişimdir.

Özellikle sınavlara hazırlık döneminde, hayallerinize ulaşmak için uğraş verdiğiniz bu yolda, ihtiyaç duyacağınız kitapları sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı ve sitemizden yapacağınız alışverişlerde memnun kalmanızı kendimize görev edindik. Bu doğrultuda sitemiz işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirip alışverişinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış ve ödeme işlemlerinde güvenliğiniz ön planda tutularak yapılandırılmıştır.

Uygunkitapal.com olarak hizmetimizin her geçen gün daha da iyi hale gelmesi için hepsi alanında deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz ile gece gündüz demeden çalışıyoruz. Aradığınız tüm kitapları en uygun fiyata sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya her zaman devam edeceğiz. Hiç bitmeyen indirim fırsatları ve avantajlı kampanyalarla ucuz kitabın adresi uygunkitapal.com artık sizlerle.

Ücretsiz Kargo

₺250 ve üzeri kargo bizden

Orijinal Ürün

Listelenen tüm kitaplar bandrollüdür

Güvenli Ödeme

128 Bit SSL ile 100% güvenli ödeme

24/7 Destek

Telefon, e-posta ve WhatsApp ile destek