0850 346 1453

₺450 ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bizden

Önemli Bağlantılar

Destek mi Lazım?

Şimdi Ara 0850 346 1453

Sosyal Bağlantılar

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Uygun Kitap Al’ın Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma Aras Kargo ve Sürat Kargo’dur.

Uygun Kitap Al gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Uygun Kitap Al müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep etmez.
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-3 gündür.

Kargo bedellerinin belirlenmesi;

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

  • Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
  • Paketinizin teslim edileceği yer.
  • Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firma Aras Kargo ve Sürat Kargo’dur.

Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Uygun Kitap Al tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir)

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Uygun Kitap Al’a bildirilmelidir. Uygun Kitap Al en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0850 346 1453 numaralı telefon ya da [email protected] eposta adresini kullanarak Uygun Kitap Al online biriminden bize ulaşabilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 14:00’dan sonra ve Pazar günü verilen siparişler kargo şirketlerinin çalışma saatleri nedeniyle en erken Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Ücretsiz Kargo

₺450 ve üzeri kargo bizden

Orijinal Ürün

Listelenen tüm kitaplar bandrollüdür

Güvenli Ödeme

128 Bit SSL ile 100% güvenli ödeme

24/7 Destek

Telefon, e-posta ve WhatsApp ile destek