uygunkitapal’a verdiğiniz tüm bilgileriniz bütün dünya tarafından kabul görmüş SSL sertifikası ile korunmaktadır. Alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileriniz SSL tarafından şifrelenip bankanıza iletilmektedir. Dolayısıyla kredi kartı bilgileriniz uygunkitapal.com yetkilileri dahil 3. kişiler ile paylaşılması kesinlikle mümkün değildir. SSL sertifikaları bilgilerinizi şifreler ve güvenlik altına alır.

uygunkitapal güvenilir mi

Siparişim ile ilgili bir sorun var, ne yapmalıyım?

uygunkitapal.com üzerinden oluşturduğunuz siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bize 0850 346 1453 numaralı müşteri destek hattımızdan ya da [email protected] e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz tüm mesajlarınız hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30 – 18:30 mesai saatlerimizde yanıtlanacaktır.

Müşteri temsilcilerimiz her durumda sorun çözmeye odaklıdır ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede önemseyerek herhangi kusurlu – hasarlı – yanlış gönderilmiş ürünler ile ilgili sorunlarda oldukça titiz davranarak sitemizden memnun ayrılmanızı amaçlamaktadır. Görüş, öneri ve yorumlarınızı özenle değerlendiren müşteri destek ekibimiz bütün geri bildirimlerinize e-posta yada telefon ile dönüş yapmaktadır.

uygunkitapal yorumlar

Google Customer Review Nedir?

Google müşteri yorumları, sitemizden alışveriş yapmış, gerçek kullanıcıların şeffaf ve tarafsız bir platforma yorum bıraktıkları ve onay sürecinin tamamen Google’ın elinde olduğu yorum yayın platformudur. Sitelerin sipariş tamamlama sayfasında google müşteri yorumları anketine katılmak ister misiniz şeklinde bir ekran açılır. Ankete katılan kullanıcılara ortalama 1 hafta içinde Google tarafından bir anket e-postası gönderilir. Anketi yanıtlayan kullanıcıların yorumları Google müşteri yorumları sayfasında yayınlanır. Uygunkitapal gibi verdiği hizmete güvenen ve müşteri memnuniyetine özen gösteren firmalar bunu açık bir şekilde kendi sitelerinde paylaşır.

 

Kötü yorumlar görüyorum, size nasıl güveneceğim?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konulardan birisidir. Müşterilerimizin olumsuz alışveriş deneyimi yaşamaması için çok dikkatli çalışıyoruz ancak çok azda olsa bazen kusurlu – hatalı ürün gönderimi yapılabiliyor. Bu tarz durumlarda bizimle iletişime geçen müşterilerimiz için çok hızlı bir şekilde aksiyon alarak sorunu dinliyor ve hatamızı en kısa sürede telafi ediyoruz.

Ne yazık ki bizim elimizde olmayan ancak en sık olumsuz alışveriş yorumu aldığımız konu sipariş teslimat süreci. Kargo şirketlerinin yoğunluğundan kaynaklı yada bazı bölgelerdeki yetersiz çalışan sayısına sahip acentelerin paket sayılarına yetişememesi sebebiyle teslimatları geciken müşterilerimiz bu durumdan bizi sorumlu tutabiliyorlar.

Bu tarz sorunlarda müşterilerimizin öncelikle kargo şirketinin ilgili acentesi ile iletişime geçmesi en sağlıklı yoldur ancak biliyoruz ki bu tarz problemler yaşayan acenteler telefonlara cevap vermek konusunda da hassas davranmıyorlar. Bu gibi durumlarda lütfen bize ulaşın, müşteri temsilcilerimiz çalıştığımız acentenin sorunu merkezlerine hızlı bir şekilde iletmesi için gerekli adımları atarak sorununuzu çözmek konusunda size destek sağlayacaktır.

uygunkitapal.com olarak olağan dışı (BlackFriday, COVID-19 dönemleri gibi) sipariş artışı olmayan her durumda siparişlerinizi 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketlerine teslim etmek için elimizden gelen çabayı gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Menü