Yargı Yayınları Hedef YKS YDT Dil %100 Kitap Seti

123,00205,00 (-40%)

Ücretsiz Kargo

Stokta

YAZAR

SAYFA SAYISI

Set

EBAT

19×27

ISBN: 99990517 Kategori:

123,00205,00 (-40%)

Bu kitabı şimdi satın alın ve 123 puan kazanın! Detaylar

Detay

ADVANCE YOUR VOCABULARY

+ Akademik ileri seviye İngilizce kelimelerini farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kullanarak kısa sürede öğrenebileceksiniz. + Kitapta ileri düzey kelimeler, öğrenmenizi kolaylaştırmak için kategorize edilmiş, kısa ve sade açıklamalarla sunulmaktadır. Bol aktiviteler ve sorular ile desteklenen kitabımız öğrendiğiniz kelimeleri unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. + Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız, öğrendiğiniz kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir. + Aktiviteler “sınıflandırılmış kelimeler” altında verilmektedir. Yani, belirli bir konuda kelimeler verilir ve arkasından bu kelimeleri öğrenmenizi sağlayacak çok çeşitli sorular karşınıza çıkar. + Kelime çalışmalarının temel hedefi aktiviteler ile doğal bir şekilde size C1 – C2 seviyesinde bilmeniz ge- reken en temel akademik kelimeleri öğretmektir. + Çözeceğiniz sorular ile bol kelime ezberleyecek ve bu kelimelerin kullanım alanlarını yine kalıcı bir şekilde öğrenebileceksiniz. + Bireysel çalışmalarınızda sesli bir sözlük yardımı almanız eğitim sürecinizin kalitesini artıracaktır. Böylece kelimeleri doğru telaffuz ile öğrenebilirsiniz. + Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf orta- mında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır. + “Advance Your Vocabulary” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 seviyede akademik kelime bilgisini öğrenmiş; C1 & C2 seviyesinde yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız. + “Advance Your Vocabulary” kitabımızın içerikleri Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Bilkent Hazırlık Atlama PAE, Üniversite Hazırlık Atlama, Üniversite İngilizce Dil Hazırlık, YDS & YÖKDİL, YKS – YDT ve bunun gibi İngilizce sınavları için de YAPISAL temelinizi geliştirmek üzere planlanmıştır. + Bu kitabımızı tam olarak ve etkili bir şekilde bitirdiğinizde, bu sınavlarda çıkan soruları daha rahat çöze- bilecek, daha kaliteli speaking ve writing yapıları kurabileceksiniz.

CANDELAS MASTERING YDT İNGİLİZCE DENEME SINAVLARI

+ Soru bankamız tamamen özgün sorulardan oluşmaktadır.

+ YDT – YKS DİL sınavından alacağınız puanınızı yükseltmeyi hedefliyorsanız, uygun bir kitaptır.

• Vocabulary

• Grammar

• Reading Comprehension

• Paragraph Completion

• Translation • Dialogue Completion

• Situational English

• Sentence Completion

• Finding the irrelevant sentences

• Paraphrasing soru tipleri bulunmaktadır.

• Kitabımız toplam 10 deneme sınavı ve toplam 800 sorudan oluşmaktadır. Kitabımızla ilgili her türlü öneriniz ve eleştiriniz bizim için kıymetlidir. Sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarımız ile bize iletebilirsiniz. Başarılar dileriz.

İnceleme (0)

İlk Yorumu Siz Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Kargo Süreci

uygunkitapal.com olarak siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-3 iş günüdür. Siparişinizdeki ürünlerin 3 iş günü içerisinde tedarik edilememesi durumunda müşteri temsilcilerimiz telefon yada SMS ile sizi bilgilendirecektir.

Siparişlerinizin teslimatında aksama olmaması için, lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Ankara merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için ARAS kargo veya SÜRAT kargo firmasıyla gönderilecektir. Yurtdışı gönderimimiz bulunmamaktadır.

Menü