3394 sonuçtan 1-28 arası gösteriliyor

Filtreleri Göster

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Fizik Konu Soru Deneme Seti

 82,20  53,43

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Felsefe Konu Soru Deneme Seti

 59,80  38,87

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Kimya Konu Soru Deneme Seti

 91,90  59,74

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Coğrafya Konu Soru Deneme Seti

 95,50  62,08

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Matematik Konu Soru Deneme Seti

 137,00  89,05

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Tarih Konu Soru Deneme Seti

 86,80  56,42

​Benim Hocam Yayınları 2021 TYT AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Soru Deneme Seti

 49,80  32,37

Benim Hocam Yayınları 2021 TYT Coğrafya Tamamı Video Çözümlü 40 Deneme Sınavı

 19,90  12,94

İsem Yayınları TYT AYT Taktikçi Yeni Nesil Planlama Defteri

 36,90  29,52

Çapa Yayınları AYT Felsefe Grubu Soru Bankası

 29,00  18,85

Çapa Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

 27,50  17,88

Çapa Yayınları AYT Fizik Soru Bankası

 29,00  18,85

Çapa Yayınları AYT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası

 37,00  24,05

Pelikan Yayınları YDS YÖKDİL YKSDİL Sihirli Kelimeler

 120,00  72,00

Pelikan Yayınları AYT Edebiyat Merdiven Serisi Soru Bankası

 43,50  26,10

Benim Hocam Yayınları YDS YÖKDİL YKSDİL Sıfırdan Sınava Ders Notları

 64,80  42,12

Benim Hocam Yayınları YDS YÖKDİL YKSDİL Master Reading

 59,90  38,94

Benim Hocam Yayınları 2021 TYT AYT İçin Taktiklerle Polinomlar ve Çarpanlara Ayırma Konu Anlatımlı Soru Fasikülü

 29,90  19,44

Şenol Hoca Yayınları Alıştırmalarla Geometri

 32,00

Hocalara Geldik TYT Felsefe Konsantrasyon Soru Bankası

 29,00  21,75

Acil Yayınları TYT AYT Acil Geometri 15 Çözümlü Deneme

 36,00  30,60

Hocalara Geldik TYT AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konsantrasyon Soru Bankası

 29,00  21,75

Hocalara Geldik Temelden Matematik Öğrenmeyen Kalmasın

 33,00  24,75

Hocalara Geldik TYT Coğrafya Konsantrasyon Soru Bankası

 36,00  27,00

Katyon Yayınları AYT 3K Edebiyat Soru Bankası

 55,00  38,50

Yargı Yayınları 2021 AYT Fizik 1001 Soru Bankası

 32,50  19,50

Benim Hocam Yayınları 2021 AYT Matematik Video Ders Defteri

 54,00  35,10

Benim Hocam Yayınları 2021 AYT Fizik Soru Bankası

 43,20  28,10
Yks Kitapları

Üniversite sınavlarına hazırlıkta size rehber olacak, sizi başarıya götürecek kitapları sitemizde bulacaksınız. Geleceğinizi belirleyen bu önemli sınava en iyi şekilde hazırlanmak için en doğru kaynakları tercih etmelisiniz.

Zamanınızı boşa harcamadan en kolay şekilde en iyi Yks kitapları arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlanmış soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar, deneme sınavlarını sitemizden indirim olanaklarıyla uyun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Firma olarak sınava hazırlık sürecinizin verimli geçmesini sağlayacak kitap seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Binlerce kitap arasında istediğiniz kitaplara kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşteri dostu site olanaklarımızla üniversiteye hazırlanan tüm gençler için ucuza kaynak kitap alma şansı yaratıyoruz. Yks birinci oturum ve Yks 2.oturum hazırlık kitaplarını ayrı kategorilerde sunuyoruz.

 Hangi Yks Kitaplarını Tercih Etmeliyiz

Üniversite sınavları iki oturum olarak değiştiğinden beri sınava hazırlık sitemi de değişti. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin ilk başta hedeflerini belirlemeleri gerekiyor. İki yıllık bölümlere girmek için birinci oturumda başarılı olmak yeterken dört yıllık bölümlere girmek için iki oturumda da başarılı olmak gerekiyor.

Sınava hazırlanırken size rehberlik edecek kaynak kitapları sitemizden seçebilirsiniz. Deneme sınavı çözerek tüm eksiklerinizi görebilir buna göre konu anlatımlı kitapları tercih edebilirsiniz. Ama mutlaka geçmiş sorular ve deneme sınavlarından oluşan kitapları almalısınız.

Yks kitapları arasından seçim yaparken yayınevine de dikkat etmelisiniz. Firmamız en iyi yayınevlerinin kitaplarını sunmaktadır. Benim Hocam Yayınlarının deneme sınavlarını ya da Çap Yayınlarının çıkmış sınav soruları kitaplarını tercih edebilirsiniz. Sitemizden seçeceğiniz tüm üniversite hazırlık kitapları kalite garantili kitaplardır.

Sınavda başarılı sonuçlar almak için sınava hazırlık sürecinde size eşlik edecek kitapları akıllıca seçmelisiniz. Sitemizde her iki oturum için de farklı kitap türlerini en iyi yayınevi garantisiyle bulabilirsiniz. Sınav için yapacağınız en iyi hamle çok soru çözmektir. Bu nedenle sitemizdeki soru bankası kitapları işinize yarayacaktır.

Yks  1. Oturum TYT Kitapları

Üniversite sınavının birinci kısmı olan TYT’de temel matematik, temel Türkçe, fizik, kimya, biyoloji, tarih, felsefe, coğrafya soruları bulunuyor. Toplamda sınavda 120 soru var. TYT hazırlık kitapları konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, çıkmış sorular gibi farklı alanlarda çalışma imkânı sunuyor.

Üniversite sınavının birinci oturumuna hazırlanabileceğiniz tüm hazırlık kitaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Coğrafya, tarih, matematik, fizik, Türkçe gibi sınav alanları için özel hazırlanmış kaynak kitaplar arasından seçim yapabilirsiniz. Başarı teknik Yayınları, Seri Yayınları, Benim Hocam Yayınları, İvme Yayınları gibi sınava hazırlık konusunda uzman yayınevlerinin Yks kitapları yayınevi seçerek de ulaşabilirsiniz.

Birinci oturum hazırlık kitapları ayrı bir kategoride sunulmaktadır. Kariyer Meslek Yayınlarının zor, kolay, orta olarak yayınladığı TYT hazırlık kitapları motivasyonunuzu arttırabilir. Açı Yayınlarının çözülmesi gereken sorular kitabı da sınava hazırlıkta önemli noktaları kavramınızı sağlayabilir. Video destekli kitaplar da daha kolay çalışmanıza olanak tanıyabilir.

Yks 2. Oturum AYT Kitapları

Üniversite sınavının ikinci kısmını oluşturan AYT sözel, sayısal ve eşit ağırlık olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Sınavda Sosyal bilimler 1 ve 2, Matematik, Fen bilimleri olarak toplamda 160 soru var. Yks kitapları arasında AYT kitaplarını ayrı olarak inceleyebilirsiniz.

Sitemizde AYT hazırlık kitapları onlarca farklı seçenek sunuyor. 1300’den fazla AYT Hazırlık kitabını sitemizde bulabilirsiniz. Soru bankaları, konu anlatımları, çıkmış sorular gibi farklı kitap türlerini tercih edebilirsiniz. Çap yayınları, İsem yayınları, Tonguç Akademi tercih edebileceğiniz yayınevleri arasında bulunuyor.

Sitemizden seçtiğiniz tüm kitaplar beklentilerinizi karşılayacak kalitede kitaplardır. En iyi yayınevlerinin birinci oturum için özel olarak hazırladıkları sınava hazırlık kitaplarını güvenle tercih edebilirsiniz Tümay Yayınlarının matematik geometri bir arada soru bankasını ya da Benim Hocam Yayınlarının videolu kitaplarını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz kadar çok sınava hazırlık kitabı alabilmeniz için uygun fiyatlar sunuyoruz.

İndirimli Yks Kitapları

Firmamızın en önemli özelliği ucuz kitaba kolay ulaşma imkânı sağlamasıdır. İndirimli Yks kitapları aynı zamanda en iyi sınava hazırlık kitaplarıdır. Uygun fiyatlarla başarıya giden yolda yardımcınız oluyoruz. Sınava hazırlanırken indirim olanaklarımızdan yararlanarak ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olabilirsiniz. TYT ve AYT’nin birlikte yer aldığı hazırlık kitaplarını da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

% 45 gibi yüksek oranlarda indirimler yaptığımız üniversite hazırlık kitapları aradığınız tüm çalışma materyallerini sunuyor. Sosyal bilimler, eşit ağırlık, sayısal için ayrı deneme sınavlarını da iyi fiyatlara almanız mümkün. Seçtiğiniz kitapları sepetinize eklediğinizde ne kadar uygun fiyatlara satın aldığınızı göreceksiniz. 100 TL üzeri alışverişlerinizde de kargo ücretsiz oluyor. Firmamız sınava hazırlık kitaplarında en uygun fiyatları sunarken müşteri dostu hizmetlerle her adımda memnun kalmanızı da sağlıyor.

Peşin fiyatına üç taksit fırsatıyla dilediğiniz kadar kitap alma şansınız var. Güvenli alışveriş sertifikalı sitemizden her zaman dilediğiniz gibi kitap alışverişi yapabilirsiniz. Kargo ve taşıma bilgilerinizi de sitemizden takip edebilirsiniz. Çok satanlar ya da popüler kitaplar kategorilerinden de en verim alınan sınava hazırlık kitaplarını inceleyebilir, kolay şekilde ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Ales, Dgs ve Yds Toefl İelts sınavı kitap seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Sınav kitapları konusunda çok geniş olan sitemizde aradığınız ihtiyacınız olan her türlü kitabın mevcut olduğunu göreceksiniz.