YKS Kitapları Kitaplarını İnceleyin, Güvenli ve Hızlı Sipariş Oluşturun

2037 sonuçtan 1-28 arası gösteriliyor

Filtreleri Göster

Palme Yayınları AYT Biyoloji Konu Anlatımlı

 66,00  39,60

Yönerge Yayınları Tüm Adaylar İçin Dil Bilgisi Video Çözümlü Soru Bankası

 17,50

Modus Yayınları TYT Rafting Türkçe 10 Deneme

 12,90

Modus Yayınları TYT Rafting Tarih 32 Deneme

 10,90

Modus Yayınları TYT Rafting Matematik 10 Deneme

 11,90

Modus Yayınları TYT Rafting Kimya 32 Deneme

 10,90

Modus Yayınları TYT Rafting Geometri 20 Deneme

 10,90

Modus Yayınları TYT Rafting Felsefe 32 Deneme

 10,90

Modus Yayınları TYT Rafting Din Kültürü 32 Deneme

 10,90

Modus Yayınları TYT Şifreli Matematik Problemler ve Sayısal Mantık Video Çözümlü

 24,90

İndeks Kitap 2020 YKS TYT Pratik Paragraf Soru Bankası

 9,90

Yargı Yayınları YKSDİL Çöz İzle Oku Çevir Testleri 500 Soru

 97,00  63,05

Akın Dil & Yargı Yayınları YKSDİL Adaylarına Özel Özgün 14 Deneme Sınavı

 55,00  30,25

Benim Hocam Yayınları TYT AYT Biyoloji Sen Bilirsin Soru-Cevap Kitabı

 24,50

Pelikan Yayınları Nuh Hocayla TYT AYT Geometri Soru Avı 101 Çözümlü Soru

 21,90  13,10

Yargı Yayınları The Lord of YDS

 98,00  63,70

Gönüllüler Karması AYT 1O Farklı Deneme

 69,00  44,85

Modadil Yayınları YKSDİL İngilizce Sınav Stratejileri Okuma Kelime Çalışmaları

 51,00  30,60

Full Matematik Yayınları AYT Matematik 5×40 Denemeleri

 12,50  10,60

Yargı + Limit Yayınları AYT Edebiyat Konu Özetli Soru Seti

 91,90  59,70

Yargı + Palme Yayınları AYT Edebiyat Konu Özetli Soru Seti

 80,90  52,50

Yargı + Karekök Yayınları AYT Edebiyat Konu Özetli Soru Seti

 64,90  42,10

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Matematik Türkçe ve TYT Türkiye Geneli Deneme Seti

 27,00  17,50

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Matematik Fen Bilimleri ve AYT Sayısal Aksiyon Deneme Seti + HEDİYELİ

 32,40  21,00

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Matematik Türkçe ve AYT Eşit Ağırlık Aksiyon Deneme Seti + HEDİYELİ

 36,90  23,90

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Fen Bilimleri ve AYT Sayısal Aksiyon Deneme Seti + HEDİYELİ

 21,40  13,90

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Matematik ve AYT Sayısal Aksiyon Deneme Seti + HEDİYELİ

 24,90  16,10

Yargı Yayınları TYT Motivasyon Sosyal Bilimler ve AYT Sözel Aksiyon Deneme Seti + HEDİYELİ

 23,80  15,40
YKS Kitapları

Üniversite sınavlarına hazırlıkta size rehber olacak, sizi başarıya götürecek kitapları sitemizde bulacaksınız. Geleceğinizi belirleyen bu önemli sınava en iyi şekilde hazırlanmak için en doğru kaynakları tercih etmelisiniz.

Zamanınızı boşa harcamadan en kolay şekilde en iyi YKS kitapları ve KPSS kitapları arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlanmış soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar, deneme sınavlarını sitemizden indirim olanaklarıyla uyun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Firma olarak sınava hazırlık sürecinizin verimli geçmesini sağlayacak kitap seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Binlerce kitap arasında istediğiniz kitaplara kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşteri dostu site olanaklarımızla üniversiteye hazırlanan tüm gençler için ucuza kaynak kitap alma şansı yaratıyoruz. Yks birinci oturum ve Yks 2.oturum hazırlık kitaplarını ayrı kategorilerde sunuyoruz.

 Hangi YKS Kitaplarını Tercih Etmeliyiz

Üniversite sınavları iki oturum olarak değiştiğinden beri sınava hazırlık sitemi de değişti. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin ilk başta hedeflerini belirlemeleri gerekiyor. İki yıllık bölümlere girmek için birinci oturumda başarılı olmak yeterken dört yıllık bölümlere girmek için iki oturumda da başarılı olmak gerekiyor.

Sınava hazırlanırken size rehberlik edecek kaynak kitapları sitemizden seçebilirsiniz. Deneme sınavı çözerek tüm eksiklerinizi görebilir buna göre konu anlatımlı kitapları tercih edebilirsiniz. Ama mutlaka geçmiş sorular ve deneme sınavlarından oluşan kitapları almalısınız.

YKS kitapları arasından seçim yaparken yayınevine de dikkat etmelisiniz. Firmamız en iyi yayınevlerinin kitaplarını sunmaktadır. Benim Hocam Yayınlarının deneme sınavlarını ya da Çap Yayınlarının çıkmış sınav soruları kitaplarını tercih edebilirsiniz. Sitemizden seçeceğiniz tüm üniversite hazırlık kitapları kalite garantili kitaplardır.

Sınavda başarılı sonuçlar almak için sınava hazırlık sürecinde size eşlik edecek kitapları akıllıca seçmelisiniz. Sitemizde her iki oturum için de farklı kitap türlerini en iyi yayınevi garantisiyle bulabilirsiniz. Sınav için yapacağınız en iyi hamle çok soru çözmektir. Bu nedenle sitemizdeki soru bankası kitapları işinize yarayacaktır.

YKS 1. Oturum TYT Kitapları

Üniversite sınavının birinci kısmı olan TYT’de temel matematik, temel Türkçe, fizik, kimya, biyoloji, tarih, felsefe, coğrafya soruları bulunuyor. Toplamda sınavda 120 soru var. TYT hazırlık kitapları konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, çıkmış sorular gibi farklı alanlarda çalışma imkânı sunuyor.

Üniversite sınavının birinci oturumuna hazırlanabileceğiniz tüm hazırlık kitaplarını sitemizde bulabilirsiniz. Coğrafya, tarih, matematik, fizik, Türkçe gibi sınav alanları için özel hazırlanmış kaynak kitaplar arasından seçim yapabilirsiniz. Başarı teknik Yayınları, Seri Yayınları, Benim Hocam Yayınları, İvme Yayınları gibi sınava hazırlık konusunda uzman yayınevlerinin YKS kitapları yayınevi seçerek de ulaşabilirsiniz.

Birinci oturum hazırlık kitapları ayrı bir kategoride sunulmaktadır. Kariyer Meslek Yayınlarının zor, kolay, orta olarak yayınladığı TYT hazırlık kitapları motivasyonunuzu arttırabilir. Açı Yayınlarının çözülmesi gereken sorular kitabı da sınava hazırlıkta önemli noktaları kavramınızı sağlayabilir. Video destekli kitaplar da daha kolay çalışmanıza olanak tanıyabilir.

YKS 2. Oturum AYT Kitapları

Üniversite sınavının ikinci kısmını oluşturan AYT sözel, sayısal ve eşit ağırlık olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Sınavda Sosyal bilimler 1 ve 2, Matematik, Fen bilimleri olarak toplamda 160 soru var. YKS kitapları arasında AYT kitaplarını ayrı olarak inceleyebilirsiniz.

Sitemizde AYT hazırlık kitapları onlarca farklı seçenek sunuyor. 1300’den fazla AYT Hazırlık kitabını sitemizde bulabilirsiniz. Soru bankaları, konu anlatımları, çıkmış sorular gibi farklı kitap türlerini tercih edebilirsiniz. Çap yayınları, İsem yayınları, Tonguç Akademi tercih edebileceğiniz yayınevleri arasında bulunuyor.

Sitemizden seçtiğiniz tüm kitaplar beklentilerinizi karşılayacak kalitede kitaplardır. En iyi yayınevlerinin birinci oturum için özel olarak hazırladıkları sınava hazırlık kitaplarını güvenle tercih edebilirsiniz Tümay Yayınlarının matematik geometri bir arada soru bankasını ya da Benim Hocam Yayınlarının videolu kitaplarını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz kadar çok sınava hazırlık kitabı alabilmeniz için uygun fiyatlar sunuyoruz.

İndirimli YKS Kitapları

Firmamızın en önemli özelliği ucuz kitaba kolay ulaşma imkânı sağlamasıdır. İndirimli YKS kitapları aynı zamanda en iyi sınava hazırlık kitaplarıdır. Uygun fiyatlarla başarıya giden yolda yardımcınız oluyoruz. Sınava hazırlanırken indirim olanaklarımızdan yararlanarak ihtiyacınız olan tüm kaynaklara sahip olabilirsiniz. TYT ve AYT’nin birlikte yer aldığı hazırlık kitaplarını da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

% 45 gibi yüksek oranlarda indirimler yaptığımız üniversite hazırlık kitapları aradığınız tüm çalışma materyallerini sunuyor. Sosyal bilimler, eşit ağırlık, sayısal için ayrı deneme sınavlarını da iyi fiyatlara almanız mümkün. Seçtiğiniz kitapları sepetinize eklediğinizde ne kadar uygun fiyatlara satın aldığınızı göreceksiniz. 100 TL üzeri alışverişlerinizde de kargo ücretsiz oluyor. Firmamız sınava hazırlık kitaplarında en uygun fiyatları sunarken müşteri dostu hizmetlerle her adımda memnun kalmanızı da sağlıyor.

Peşin fiyatına üç taksit fırsatıyla dilediğiniz kadar kitap alma şansınız var. Güvenli alışveriş sertifikalı sitemizden her zaman dilediğiniz gibi kitap alışverişi yapabilirsiniz. Kargo ve taşıma bilgilerinizi de sitemizden takip edebilirsiniz. Çok satanlar ya da popüler kitaplar kategorilerinden de en verim alınan sınava hazırlık kitaplarını inceleyebilir, kolay şekilde ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ALES kitapları, DGS ve YDS TOEFLl IELTS sınavı kitap seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Sınav kitapları konusunda çok geniş olan sitemizde aradığınız ihtiyacınız olan her türlü kitabın mevcut olduğunu göreceksiniz.