Yargı Yayınları 2023 KPSS Hedef Serisi IYI Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası

95,40159,00 (-40%)

Stokta

YAZAR

SAYFA SAYISI

240

EBAT

19×27

ISBN: 9786254214196 Kategori:

95,40159,00 (-40%)

Bu kitabı şimdi satın alın ve 95 puan kazanın! Detaylar

Detay

KPSS’de 30 soruluk kısım Türkçe dersine ayrılmıştır ve biz de sizler için ÖSYM müfredatına dayalı olarak tamamı çözümlü soru bankası hazırladık. Sınavlarda çok önemli bir yere sahip olan bu dersin kendine göre pratik noktaları ve ezberlemeden yapılabilecek temel özellikleri vardır. Biz bu çalışmamızda Türkçeden karşımıza gelebilecek sorularda ne sorulabileceği, konunun iyi kavranması adına kapsamlı bir şekilde hazırladığımız ve çözümlerini anlayabileceğiniz şekilde ayrıntılı anlatarak, bu süreçte yanınızda olup sizlere gerekli desteği vermek için emek harcadık. Faydalı olması dileğiyle.

Değerlendirmeler (0)

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum yapabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Kargo Süreci

uygunkitapal.com olarak siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-3 iş günüdür. Siparişinizdeki ürünlerin 3 iş günü içerisinde tedarik edilememesi durumunda müşteri temsilcilerimiz telefon yada SMS ile sizi bilgilendirecektir.

Siparişlerinizin teslimatında aksama olmaması için, lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Ankara merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için ARAS kargo veya SÜRAT kargo firmasıyla gönderilecektir. Yurtdışı gönderimimiz bulunmamaktadır.

Menü